Blog

HomeUncategorizedInfrastruktura przystankowa DYSTEN, TRANSEXPO 2022

Infrastruktura przystankowa DYSTEN, TRANSEXPO 2022

TRANSEXPO

Przed nami szóste targi w tym roku, tym razem wybieramy się do Kielc na TRANSEXPO w dniach 12-14 października. Tegoroczna edycja targów autobusowych to światowe premiery, nowe trendy i kierunki rozwoju dla transportu zbiorowego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska DYSTEN nr E-45.

Infrastruktura przystankowa

Firma DYSTEN wystawi się w kategorii infrastruktura przystankowa, prezentując wyświetlacze informacji pasażerskiej w technologii E-papier, LED RGB, LED Amber oraz LCD TFT.

DYSTEN od lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych rozwiązań elektronicznych dla systemów informacji pasażerskiej. Zrealizowaliśmy jeden z największych przetargów na System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej w Europie. Nasze systemy oraz urządzenia zwiększają efektywność procesów transportowych, poprawiają bezpieczeństwo podróżnych oraz przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Rozwiązania DYSTEN wpisują się w realizację inwestycji w ramach programów: “Program Ograniczenia Niskiej Emisji”, nazywany w skrócie programem PONE czy “Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej”, nazywany SUMP.

Umów spotkanie

Na stoisku będzie nas reprezentował Manager Projektów ITS Artur Imbiorski.

Artur Imbiorski

telefon: +48 512 280 520
email: [email protected]

Zapraszamy do umówienia spotkania, przekażemy darmowy kod do rejestracji na wydarzenie.